O MNIE

Nazywam się Edyta Olszewska – Krzysiek.
Certyfikowana Instruktorka Rekreacji Ruchowej o specjalizacji JOGA TWARZY.
Absolwentka Seminarium Japońskiego Masażu Twarzy Kobido.
„Endorfiny Twarzowe” to moja nazwa uczucia jakie towarzyszy po wykonaniu jogi twarzy, automasażu, masażu twarzy.
Poza tym, jestem w ciągłym procesie poszerzania i zdobywania wiedzy, tak aby jak najlepiej przekazać ją Tobie w formie warsztatów, zajęć albo indywidualnej sesji masażu w gabinecie.

Mam lat 40+ i z pełnym przekonaniem wybieram długie i szczęśliwe życie, bo życie mamy tylko jedno i tylko od nas zależy, jak chcemy je przeżyć.. I uwaga! Przyznam się do czegoś: Nie zawsze tak myślałam. Uważam jednak, że niezależnie od tego kiedy ta myśl do Ciebie przyjdzie, wcześniej czy później – zawsze jest dobry czas, żeby dokonać transformacji. Jestem w takim procesie i jestem za niego wdzięczna z całego serca. Pamiętaj, że jeśli zaczniesz zmiany od Siebie, świat wokół również zacznie się zmieniać.

Mój styl życia

Osobiście pasjonuję się holistycznym podejściem do życia.. Staram się każdego dnia obserwować sygnały jakie wysyła ciało i umysł. Spróbuj i Ty, wsłuchaj się w Siebie i zobacz jak łatwo zaczniesz wybierać to co Ci służy. Zacznij od zrobienia pierwszego kroku. Napisz do mnie, zadzwoń albo odezwij się na Instagramie na profil @twarzyoga a zrobię z Tobą ten pierwszy krok.. Do zobaczenia