Sposoby płatności

W moim sklepie możesz zapłacić na różne sposoby:

1. Przelew tradycyjny – W tytule przelewu podaj numer zamówienia lub swoje imię i nazwisko.

Dane do przelewu:

XXX

2. Płatność elektroniczna (PayU) – najpopularniejszy w Polsce system e-płatności. Dzięki niemu zapłata za zakupione przedmioty bądź usługi jest prosta, szybka i co ważne – bezpieczna. Sprzedający może dzięki PayU otrzymać zapłatę w kilka minut – także w weekendy (teoretycznie czas może się wydłużyć do 1 godziny, jednak większość transakcji jest realizowana w ciągu kilku minut).

3. BLIK – Kod BLIK to jednorazowy, 6-cyfrowy kod, który znajdziesz w aplikacji swojego banku. Ważny jest 2 minuty. Po upływie tego czasu, możesz wygenerować nowy kod.

Czas dostawy

  • Po wybraniu opcji płatności „Przelew tradycyjny” usługa jest dostarczana do 24h (w dni robocze) od otrzymania przeze mnie przelewu.

  • W przypadku skorzystania z płatności elektronicznej PayU lub BLIK usługa do pobrania jest gotowa od razu po opłaceniu przez Ciebie zamówienia.

  • Jeżeli wykupiłeś konsultacje i skorzystałeś z płatności elektornicznej PayU lub BLIK, to skontaktuję się z Tobą w ciągu 24h (w dni robocze) od momentu opłacenia przez Ciebie zamówienia.